Sanayi Makinesi Taşıma

Bugüne kadar, yaptığımız işler sonucunda edindiğimiz “taşıma” tecrübelesi ile günümüzün modern “sanayi makinesi” taşımacılığı alanında sizlere kalite ile hizmet vermekteyiz. Sektöründeki yüksek standartlarda marka olmak konumunu günden güne güçlendirerek, sektöründe öncü bir firma olarak, gelişimimizi sürdürmekteyiz. Aynı düşünceden yola çıkarak, değişimi, yenilenmeyi, gelişimi ve modernizasyonu bir kurum kültürü haline getirmeyi en önemli hedefimiz olarak belirledik. Firma içinde ve de firma dışında ilişkide olduğumuz noktalarda deneyimli, uzman ekibi ile bu vizyonun taşıyıcı ve de uygulayıcısı olmaya devam ediyoruz. Tecrübeli ve donanımlı ekibimizle Turgutlu ve çevresinde oto kurtarma ve yol yardım faaliyetlerinin yanı sıra sanayi makinesi taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz.

Yol yardım, otomobil ve sanayi makineleri taşıma talepleriniz için bizden destek alabilirsiniz. Güvenilir hizmet ve uygun fiyat ile Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’ nin her noktasına taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Sanayi makineleri taşıma işlemlerini güvenilir ve ekonomik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Lüks araç ve sıfır otomobil, motorsiklet, karavan, minibüs, taşıma işlemlerini güvenilir ve ekonomik olarak gerçekleştirebilirisiniz.

Oto kurtarıcı hizmetine mi ihtiyacınız var? Kaza veya arıza nedeniyle yolda kaldığınızda, aracınız en yakın servise yada sizin talep ettiğiniz bir adrese götürebiliriz.

Kasaba Oto Kurtarma, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetlerini (Sanayi Makinesi & Oto Kurtarma & Yol Yardım & Araç) en kısa sürede ve Ali ERSOL güvencesiyle size temin eder.

Kasaba Oto Kurtarma Turgutlu yol Yardım bulunduğunuz noktaya çok yakın. Hemen şimdi bizi arayın veya whatsapp konumu gönderin.

Kredi Kartı Ödeme